Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 2966

[FOTO] Groźny wypadek na Warszawskiej. Audi uderzyło w słup

Wszystkie służby ratunkowe interweniowały w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Poligonowej w Bielsku-Białej. Około godziny 22:00 doszło tam do groźnego w skutkach wypadku drogowego. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Wypadek na ul. Warszawskiej - 3.07.2020 · fot. Bielskie Drogi


Z relacji świadka wynika, że niezidentyfikowany na tę chwilę pojazd wyjeżdżał z ulicy Poligonowej i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi A3, który poruszał się ulicą Warszawską w stronę centrum miasta. Kierowca miał wykonać manewr obronny i utracić panowanie nad pojazdem, czego efektem było uderzenie w przydrożną betonową latarnię.

Pojazdem podróżowały dwie osoby. Młody mężczyzna i kobieta w średnim wieku. Oboje trafili do szpitala. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego i ustalają szczegóły zdarzenia. W czasie prowadzonych czynności, kierowcy jadący ulicą Warszawską w stronę centrum miasta musieli liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywał się tylko pasem rozbiegowym od strony ulicy Poligonowej.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.